Zawsze po Twojej stronie

Przedstawieciele Regionalni

Regiony sprzedaży

Dokonaliśmy zmiany organizacji pracy naszego działu sprzedaży. Obszary obsługi zostały podzielone na 4 makroregiony z odpowiedzialnymi za dany obszar Regionalnymi Liderami Sprzedaży i Doradcami Techniczno-Handlowymi Odnawialnych Źródeł Energii

Placeholder
Region Zachodni

Regionalny Manager Sprzedaży | Bednarz Karolina | 692 327 514 | karolina.bednarz@vaillant-group.com | cały region

Doradca ds. OZE | Kondela Grzegorz | 787 095 417 | grzegorz.kondela@vaillant-group.com | dolnośląskie, lubuskie - południowa część

Doradca ds. OZE | Grześkowiak Karol | 883 844 899 | karol.grzeskowiak@vaillant-group.com | opolskie, śląskie

Przedstawiciel Regionalny | Tokarski Maciej | 882 791 190 | maciej.tokarski@vaillant-group.com | dolnośląskie, lubuskie - południowa część

Przedstawiciel Regionalny | Michałczak Sławomir | 693 131 823 | slawomir.michalczak@vaillant-group.com | dolnośląskie, opolskie

Przedstawiciel Regionalny | Lewicki Robert | 602 412 111 | robert.lewicki@vaillant-group.com | śląskie

Przedstawiciel Regionalny | Siedlecki Zbigniew | 602 412 817 | zbigniew.siedlecki@vaillant-group.com | śląskie

Przedstawiciel Regionalny | Witczak Tomasz | 696 854 338 | tomasz.witczak@vaillant-group.com | śląskie

Region Północny

Regionalny Manager Sprzedaży | Grzywacz Damian | 602 412 802 | damian.grzywacz@vaillant-group.com | cały region

Doradca ds. OZE | Milkiewicz Sławomir | 604 478 886 | slawomir.milkiewicz@vaillant-group.com | wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie- północna część

Doradca ds. OZE | Gwadera Grzegorz | 602 412 816 | grzegorz.gwadera@vaillant-group.com | kujawsko-pomorskie, pomorskie

Przedstawiciel Regionalny | Andrzejewski Marek | 539 678 960 | marek.andrzejewski@vaillant-group.com | wielkopolskie

Przedstawiciel Regionalny | Karólewska Karolina | 788 269 640 | karolina.karolewska@vaillant-group.com | wielkopolskie

Przedstawiciel Regionalny | Kaniewski Marek | 602 412 803 | marek.kaniewski@vaillant-group.com | lubuskie- część północna, wielkopolskie

Przedstawiciel Regionalny | Korenkiewicz Izabela | 787 095 418 | izabela.korenkiewicz@vaillant-group.com | pomorskie

Przedstawiciel Regionalny | Terlikowski Krzysztof | 604 115 407 | krzysztof.terlikowski@vaillant-group.com | kujawsko-pomorsko

Przedstawiciel Regionalny | Wahl Maciej | 602 412 801 | maciej.wahl@vaillant-group.com | lubuskie- część północna, zachodniopomorskie

Region Centralny

Regionalny Manager Sprzedaży | Korczyński Dariusz | 606 786 091 | dariusz.korczynski@vaillant-group.com | cały region

Doradca ds. OZE | Biernacki Ryszard | 698 956 780 | ryszard.biernacki@vaillant-group.com | mazowieckie, lubelskie

Doradca ds. OZE | Samojło Tomasz | 602 412 804 | tomasz.samojlo@vaillant-group.com | mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciel Regionalny | Szlaski Dariusz | 602 709 105 | dariusz.szlaski@vaillant-group.com | mazowieckie

Przedstawiciel Regionalny | Szymański Jarosław | 602 412 068 | jaroslaw.szymanski@vaillant-group.com | mazowieckie

Przedstawiciel Regionalny | Konopka Adrian | 538 051 590 | adrian.konopka@vaillant-group.com | mazowieckie

Przedstawiciel Regionalny | Romejko Krzysztof | 882 363 361 | krzysztof.romejko@vaillant-group.com | lubelskie

Przedstawiciel Regionalny | Trytek Jarosław | 883 843 020 | jaroslaw.trytek@vaillant-group.com | podlaskie, warmińsko-mazurskie

Region Południowy

Regionalny Manager Sprzedaży | Wachulec Jacek | 602 412 815 | jacek.wachulec@vaillant-group.com | cały region

Doradca ds. OZE | Smereka Krzysztof | 602 412 807 | krzysztof.smereka@vaillant-group.com | małopolskie, podkarpackie

Doradca ds. OZE | Kolbus Przemysław | 606 701 816 | przemyslaw.kolbus@vaillant-group.com | łódzkie, świętokrzyskie

Przedstawiciel Regionalny | Fudalej Filip | 692 339 715 | filip.fudalej@vaillant-group.com | małopolskie

Przedstawiciel Regionalny | Malka Tadeusz | 696 856 003 | tadeusz.malka@vaillant-group.com | łódzkie, świętokrzyskie

Przedstawiciel Regionalny | Rapiej Tomasz | 604 143 563 | tomasz.rapiej@vaillant-group.com | podkarpackie

Przedstawiciel Regionalny | Wysopal Urszula | 787 095 416 | urszula.wysopal@vaillant-group.com | małopolskie

Przedstawiciel Regionalny | Nowak Sebastian | 539 922 311 | sebastian.nowak@vaillant-group.com | małopolskie